LT

Valstybės raida

1990-2019

Rodikliai • Prognozės • Gerovės šalys

Apie projektą

Šis projektas pradėtas iš noro, kad mūsų valstybė minima jau apie 1000 metų (Lietuvos vardas pirmą kartą minimas 1009 m. Kvedlinburgo analuosene) neišnyktu per ateinančius kelis šimtus metų (eurostat prognozė pagal šios dienos tendencijas valstybėje, 2100 metais Lietuvoje gyvens tik 1.625 milijono nuolatinių gyventojų)

Šio puslapio tikslas pateikti visuomenei svarbią, kompetetingą, nešališką, susistemintą informaciją apie valstybės raidą vienoje vietoje ir parodyti kitų gerovės šalių pavyzdžius, bei jų sąlygas.
Objektyvus situacijos žinojimas padeda stiprinti pilietišką visuomenę, gyventojų savivaldą, respublikinę demokratiją, laisvą rinką, smulkų-vidutinį verslą, vidutinį gyventojų sluoksnį, žmonių gerovę, mažinti monopolijas ir korupciją.

Puslapis visuomeninis, nekomercinis, nepriklausomas nuo jokių siaurų interesų grupių, verslininkų ir politikų.

Šiame puslapyje informacija apie svarbius valstybės raidos rodiklius, prognozes ir palyginimą su kitomis šalimis pateikta remiantis Europos komisija, Eurostat, Lietuvos statistikos departamentas, Sodra, Vyriausioji rinkimų komisija, Statistik Estonia, Central Statistical Bureau of Latvia, Debtclocks, Transparency International Lietuvos skyrius, Wikipedia.

Junkimės, o ne konkuruokime, dalinkimės informacija, bendrai raskime sprendimus, keiskime save, savo aplinką ir pakeisime valstybės ateitį.

Į viršų